10 Haziran 2009 Çarşamba

MARKAFONİ ÜYELİĞİ

MARKALI BİR ÇOK ÜRÜNDE %70 VARAN İNDİRİM
Türkiye’de Markafoni’yle “özel alışveriş” dönemi başlıyor...

Türkiye’nin ilk özel alışveriş sitesi Markafoni, bir ilke imza atarak Avrupa ve Kuzey Amerika'da milyonlarca modaseverin yaşadığı özel alışveriş deneyimini Türkiye’ye getiriyor. Sitede giyim, aksesuar, spor malzemeleri, kozmetik, oyuncak, teknoloji ve dekorasyon gibi farklı alanlarda ürünleri bulunan seçkin markalar, %70'e varan indirimli fiyatlar ve özel kampanyalarla üyelere sunuluyor.

Sadece davet ve referans yoluyla siteye üye olabilen özel grubun, seçkin markalara avantajlı fırsatlarla sahip olmasını sağlayan özel satış sistemini kullanan Markafoni, her markanın limitli sayıda ürününe yönelik, 2-5 gün süreli özel kampanyalar düzenliyor. Her yeni kampanya için gönderilen "alışverişe davet" ile üyeler özel fırsatlı ürünlerden haberdar ediliyor.
İlk kampanyası 1 Temmuz’da başlayan Markafoni, fırsatlarla dolu kampanyalarına, dünyanın en tanınmış markalarıyla devam edecek. Sadece site üyelerinin katılabildiği bu zahmetsiz alışveriş keyfiyle vakit kaybetmeden tanışmak için ya davet edilmiş olmak, ya da bir üyeyi referans göstermek gerekiyor. Markafoni, internet alışverişinde yeni bir dönem başlatıyor...


BU AYRICALIĞIN KEYFİNİ YAŞAYIN...


Sizler de bu topluluğun bir parçası olmak istiyorsanız mail adresinize davetiye gönderilir...Tek yapmanız gereken "yorum" mail adresinizi bırakmak..
İsteyenlerin mail adresleri gizli tutulacaktır, yayınlanmayacaktır...1 yorum:

  1. Merhaba,
    Bana da Markafoni davetiyesi yollar mısınız, lütfen.

    YanıtlaSil

Yorum Yazmak İsteyenler;
Blogger veya Google hesabınız yoksa yorum bölümündeki seçeneklerden Adı/URL'yi seçerek sadece Adı bölmünü doldurarak yorum gönderebilirsiniz.